VEDOUCÍ ÚDRŽBY s NJ

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ÚDRŽBY s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Požadujeme:
· SŠ/VŠ vzdělání
· praxe na podobné pozici podmínkou
· znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
· zkušenost s vedením lidí
· aktivní přístup k práci, schopnost, řešení problémů, organizační schopnosti

Náplň práce:
· správa a údržba movitého a nemovitého majetku
· správa odpadového hospodářství
· vedení zaměstnanců údržby
· realizace projektů nových staveb, rekonstrukcí stávajících objektů
· komunikace s dodavateli a servisními firmami
· plánování a řízení preventivních a periodických prohlídek, revizí, kontrol
· řešení havarijních stavů

Nabízíme:
· zázemí prosperující společnosti
· motivující platové ohodnocení
· možnost flexibilní pracovní doby
· širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
· nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na petra.vitova@adecco.com , 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!!!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html