Senior účetní

Pracovní místo ( Senior účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste profesionál v účetnictví, který si svá čísla dokáže pohlídat od začátku až do konce? Hledáte novou karierní výzvu? Pak hledám právě Vás!

Zahraniční výrobní společnost rozšiřuje účetní tým a hledá kandidáty na pozici:

Senior účetní – Zlínský kraj

Co budete u nás dělat?

· Účtování faktur, interních dokladů a DPH
· Tvorba daňových přiznání a kontrolních hlášení
· Komunikace s auditory a finančními institucemi
· Roční závěrkové operace

Co požadujeme?

· VŠ nebo SŠ s ekonomickým zaměřením
· Praxe na podobné pozici je podmínkou
· Velmi dobrá znalost podvojného účetnictví a účtování o DPH
· Zkušenost z výrobní firmy výhodou
· Reprezentativní a zároveň strukturovaný projev
· Analytické dovednosti a schopnost organizovat si práci
· Alespoň základní znalost angličtiny
· Znalost MS Navision výhodou

Co Vám nabízíme?

· Velmi dobré platové ohodnocení a roční bonusy
· Zajímavou práci na HPP a zázemí ve stabilně rostoucí zahraniční společnosti
· Velmi příjemné pracovní prostředí a možnost karierního růstu
· Další rozvoj formou odborných firemních školení (profesních i jazykových)
· Občerstvení na pracovišti
· Příspěvky na dopravu
· Příspěvek na stravování
· Až 25 dní dovolené
· Místo pracoviště je Zlínský kraj – na dojezd ze Zlína
· Nástup je možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi životopis na dominik.polak“zavináč“adecco.com nebo mě kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605 a zajistěte si místo na výběrovém říz