Procesní inženýr

Pracovní místo ( Procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Neustálé zlepšování výrobních procesů,
- Snižování nákladů a zlepšování vlastní výroby
- Vytváření a udržování pracovních návodek
- Péče o implementaci změn
- Komunikace se zákazníkem ohledně technických problémů
- Spolupráce při zavádění nové výroby nebo přesunu výroby
- Dohled na správnost nastavení výrobku v systému a na správnost výrobní dokumentace
- Vytváření školících materiálů pro zlepšení výrobních procesů

POŽADAVKY:
- SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
- Min. 2 roky zkušeností z průmyslové výroby na obdobné pozici
- Znalost principů štíhlé výroby
- Dobrá komunikativní znalost AJ podmínkou
- Uživatelskou znalost MS Office
- Zodpovědnost, smysl pro systematickou práci a analytický přístup
- Organizační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME:
- Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Uplatnění na samostatné zajímavé pozici
- 5 týdnů dovolené
- Dobré platové ohodnocení, měsíční bonusy
- Příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
- Obědy zdarma

V případě Vašeho zájmu mi prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo mě kontaktujte na tel. čísle 721 260 396.