SEŘIZOVAČ CNC STROJU

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ CNC STROJU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost se zahraničním zastoupením, která si zakládá na spokojenosti svých zaměstnanců a na plnění požadavek svých zákazníků, hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ – NÁSTUP IHNED (ZLÍNSKÝ KRAJ)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Příprava CNC strojů pro sériovou výrobu
· Seřízení funkcí stroje a nastavení parametrů
· Zodpovědnost za kvalitu a kvantitu produkce
· Údržba technického vybavení výroby (spolupráce s oddělením údržby)
· Čtení a použití technických podkladů

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání (strojní)
· Praxe na obdobné pozici
· Znalost výkresové dokumentace
· Manuální zručnost, aktivní přístup, analytické a technické myšlení
· Zodpovědný přístup k práci, organizační schopnosti, samostatnost

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Možnost profesního růstu
· Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele
· Místo pracoviště: Zlínsky kraj
· Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html