Operátor rovnání - klempíř Brno

Pracovní místo ( Operátor rovnání - klempíř Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Operátor rovnání - kmenový zaměstnanec Brno

Pro našeho klienta, hledáme do kmenového stavu, pracovníka na pozici Klempíř.

Nabízíme :
- stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec)
- nadstandartní finanční ohodnocení + výrobní prémie
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- dobrá dopravní dostupnost

Požadujeme :
- vyučení v oboru strojírenství (nebo praxe v obdobném oboru)
- fyzickou zdatnost
- ochota se učit novým věcem
- manuální zručnost (znalost v oblasti tváření materiálů)
- ochota práce ve 3 směnném provozu

Náplň práce :
- klempířské práce dle potřeb výroby
- rovnání dveřních rámů pro kolejová vozidla
- práce dle pokynů nadřízeného

Pokud Vás pozice zaujala, a splňujete podmínky, prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS a reagujte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html