AUTOMATION ENGINEER / DESIGNER

Pracovní místo ( AUTOMATION ENGINEER / DESIGNER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Orientujete se ve strojírenství nebo aj v elektře?
Zajímáte se o pneumatické prvky a systémy?
Ovládáte na dobré úrovni 3D programy?

Pokud splňujete tyto tři základní požadavky, zašlete nám svůj životopis na pozici:

INŽENÝR VÝROBNÍ AUTOMATIZACE (AŽ 30 000,- Kč)

Nadnárodní společnost v oblasti průmyslové automatizace s dlouhodobou tradicí, která si zakládá na spokojenosti svých zákazníků, dbá o osobní i profesní růst svých zaměstnanců a hlavně se snaží držet krok s dynamicky se rozvíjejícím trendem ve výrobě.

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zodpovědnost za automatizaci výroby
· Vytváření a vyvíjení vhodných výrobních procesů – návrh i konstrukce přípravků
· Podílení se na konstrukčních řešeních pro složitější výrobu
· Tvorba pneumatických mechanismů
· Programování v 3D programech

POŽADUJEME:

· VŠ vzdělání – strojírenské / elektro
· Znalost strojírenské výroby PODMÍNKOU a znalost elektro VÝHODOU
· Dobrá znalost 3D programů PODMÍNKOU
· Znalost technické dokumentace a pneumatických systémů/prvků
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu s možnosti dalšího rozvoje
· Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele – příspěvek na stravování
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána předno