Manažer nástrojárny

Pracovní místo ( Manažer nástrojárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v Královéhradeckém kraji, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer nástrojárny.

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, obor technologie lisování plastů velkou výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Praxe v oboru vstřikování plastů (lisování kovů výhodou)
- Zkušenost s vedením týmu
- Řidičský průkaz skupiny B
- Organizační a řídící schopnosti
- Spolehlivost, samostatné rozhodování

Náplň práce:

- Zodpovědnost za vedení a organizaci oddělení údržby forem a nástrojů
- Úzká spolupráce s lisovnou plastů a lisovnou kovů
- Spolupráce při analýzách stavu forem a nástrojů
- Spolupráce při lean aktivitách
- Celkový dohled nad stavem zařízení a nástrojů
- Zodpovědnost za realizaci systémových změn

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Atraktivní bonusový systém (13. plat, týden dovolené navíc, program zaměstnaneckých výhod, systém firemního vzdělávání, jazykové vzdělávání)

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com , tel. +420 724 611 628.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processi