SPECIALISTA STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Pracovní místo ( SPECIALISTA STRATEGICKÉHO NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat?
Máte zkušenosti v oblasti nákupu?
Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým?
Máte zájem pracovat v úspěšné společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Významná společnost hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici:

Očekáváme:
- VŠ/SŠ vzdělání - obor strojírenství, ekonomika výhodou
- praxi na obdobné pozici podmínkou
- aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
- komunikativní a vyjednávací schopnosti, obchodní dovednosti
- schopnost samostatné práce
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- hledání nových a rozvoj stávajících dodavatelů přímého materiálu
- provádění výběrových řízení (poptávkové řízení, vyjednávání o ceně, vyhodnocování výběrových řízení)
- sjednávání obchodních podmínek s dodavateli a uzavírání smluv
- hodnocení a rozvoj dodavatelů
- aktivní vyhledávání potenciálních úspor ve všech oblastech nákupu

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci v perspektivní společnosti
- zázemí silné a stabilní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- podporu v dalším profesním rozvoji
- další zaměstnanecké výhody a bonusy

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany