IT SPECIALISTA

Pracovní místo ( IT SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- všeobecná orientace v IT prostředí
- ochota zajišťovat vzdálenou telefonickou podporu
- znalost SAP výhodou
- samostatnost, schopnost rozhodovat se, komunikativnost
- organizační schopnosti a časová flexibilita
- ŘP skupiny B
Náplň práce:
- komplexní správa ICT závodu – správa SW/HW, infrastruktury a dat vč. zálohování
- technická podpora zaměstnanců firmy v běžném denním provozu, školení uživatelů
- zajištění bezproblémového chodu IT technologií závodu během výroby
- úzká spolupráce s centrálou v zahraničí a s ostatními závody v ČR
- spolupráce s externími dodavateli
- vedení dokumentace, tvorba uživatelských manuálů
- řízení a realizace dílčích úkolů na základě změnových požadavků a projektů

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení,
- stabilní práce v úspěšné společnosti
- hlavní pracovní poměr
- možnost profesního vzdělávání
- široká škála firemních benefitů
- nástup lze ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html