VEDOUCÍ SKLADU

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SKLADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici:

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxi min. 2 roky na pozici vedoucí skladu ve výrobní společnosti
- znalost logistických procesů
- zkušenosti s vedením týmu pracovníků
- silnou vůdčí osobnost
- znalost práce na PC a moderních skladových systémů
- komunikační a vyjednávací schopnosti

Vaším úkolem bude:
- vedení většího týmu pracovníků skladu
- řešení operativních věcí, zodpovědnost za denní hladký chod skladu
- cyklické inventury
- analýza a kontrola nákladů, budgetu
- komunikace s přepravci a dodavateli
- komunikace se zákazníky, řešení případných stížností a reklamací
- optimalizace logistických / skladových procesů

Nabízíme:
- dynamická a různorodá práce
- perspektivní práce ve stabilní společnosti
- příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete ihned Váš životopis na zaslat email ; tel: 725 562 671.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html