ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici:

ÚČETNÍ

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na pozici min. 2 roky
- mírně pokročilá znalost AJ podmínkou
- znalost práce v SAP výhodou
- MS Office – především Excel
- pečlivost a samostatnost
- ŘP sk. B - aktivní řidič

NÁPLŇ PRÁCE:
- kalkulace, změny a analýzy v standard costech
- příprava a analýza Manufacture Variances Reportu
- týdenní Sales report
- účtování o zásobách a opravných položkách
- příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů
- příprava a analýza ostatních nákladových reportů
- ad hoc analýzy dle požadavků
- ad hoc projekty dle požadavků
- další požadavky dle potřeb společnosti a nadřízeného

NABÍZÍME:
- práci v úspěšné nadnárodní společnosti
-odpovídající platové ohodnocení
- odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- další benefity zaměstnaneckého programu společnosti

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html