ENGINEERING MANAGER

Pracovní místo ( ENGINEERING MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Požadavky:
- VŠ technického směru
- pokročilá znalost anglického jazyka
- zkušenosti s vedením týmu
- dobré manažerské schopnosti
- zkušenosti se zaváděním nových výrob nebo jejich transferem
- velmi dobrou znalost projektového managementu
- aktivní přístup k řešení problémů
- schopnost řešit problémy, analytické myšlení

Odpovědnosti:
- vedení týmu procesních a projektových inženýrů
- odpovědnost za oddělení údržby
- správa budov
- řízení a zlepšování procesů a údržby
- odpovědnost při zavádění nových projektů
- zajišťování technické podpory výroby
- snižování cen oprav strojů a provozních nákladů
- řízení investic
- plánování a rozpočtování
- zodpovědnost za plnění firemních cílů
- reportování řediteli závodu
Nabízíme:
- zajímavou práci v perspektivní společnosti a v moderním prostředí
- zázemí zahraniční stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- řadu zaměstnaneckých výhod
- profesní rozvoj
- nástup dohodou

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html