PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s NJ+AJ

Pracovní místo ( PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s NJ+AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ovládáte německý a anglický jazyk?
Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým?
Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti s celosvětovou působností?

Pak již dále nehledejte, máme nabídku přímo pro Vás!!!
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Očekáváme:
- SŠ/ VŠ vzdělání
- aktivní znalost německého a anglického jazyka
- praxi na obdobné pozici výhodou
- znalost práce na PC
- znalost čtení technických výkresů výhodou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- týmovost, schopnost rozhodování, aktivní přístup, schopnost se prosadit
- odolnost vůči vysokému pracovnímu zatížení

Náplň práce:
- kompletní koordinace zakázky
- koordinace materiálu pro zakázku
- koordinace splnění termínů a koordinace exportu
- zajištění styku se zákazníky společnosti
- aktivní spolupráce s výrobou a obchodním oddělením
- aktivní řešení veškerých problémů souvisejících s dodávkami zákazníkovi

Nabízíme:
- zajímavou práci v perspektivní společnosti a v moderním prostředí
- zázemí zahraniční stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- řadu zaměstnaneckých výhod
- práci v mladém kolektivu
- nástup dohodou

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměst