OBCHODNÍ MANAŽER – VEDOUCÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER – VEDOUCÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud máte obchodního ducha, zkušenosti s vedením týmu a jste aktivní osobnost s profesionálním vystupováním, zašlete nám Váš životopis.

Stavební firma v Olomouckém kraji, která má své zákazníky v ČR i v zahraničí, hledá:

MANAŽER OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (STAVEBNÍ FIRMA)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí
· Stanovení obchodní strategie a zpracování cenové nabídky
· Sledování stanovených cílů a zabezpečení zakázek
· Komunikace se zákazníkem
· Zodpovědnost za tým pracovníků
· Reporting vedení společnosti

POŽADUJEME:

· SŠ / VŠ vzdělání – technické
· Zkušenosti z obchodní pozice PODMÍNKOU
· Zkušenosti s vedením týmu PODMÍNKOU
· Dobrá znalost MS Office
· Schopnost obchodního vyjednávání a perfektní prezentační dovednosti
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Stabilní zaměstnání
· Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
· Vzájemná podpora v týmu
· Místo pracoviště: Olomoucký kraj
· Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osob