SEKRETÁŘ/KA S NĚMČINOU

Pracovní místo ( SEKRETÁŘ/KA S NĚMČINOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte aktivní znalost německého jazyka a zkušenost z administrativní pozice?

Společnost, která si zakládá na spokojenosti svých zaměstnanců a na plnění požadavek svých zákazníků, hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

ASISTENT/KA S NJ – NÁSTUP IHNED

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zpracování statistik v rámci firmy o výrobě
· Archivace dokumentů, zodpovědnost za spisy a poštu
· Zodpovědnost za fakturaci
· Denní komunikace v německém jazyce
· Překlad dokumentů z / do německého jazyka
· Nákup kancelářských potřeb a zabezpečení občerstvení

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání
· Aktivní znalost německého jazyka PODMÍNKOU
· Zkušenosti z obdobné pozice (2 roky)
· Znalost MS Office
· Zodpovědný přístup k práci, dobré komunikační i organizační schopnosti
· Rozhodnost, samostatnost

NABÍZÍME:

· Zajímavé finanční ohodnocení
· Jazykové kurzy – německý / anglický jazyk
· Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele
· Práce v přátelském kolektivu
· Místo pracoviště: Zlínsky kraj
· Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o z