Bankovní poradce pro významné podnikatele

Pracovní místo ( Bankovní poradce pro významné podnikatele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude Vaší náplní práce:
- Aktivní nabízení produktů klientům a potencionálním zákazníkům v retailovém segmentu - TOP Small Business - Poskytovat poradenský servis - Zpracovávat smluvní dokumentaci k uzavřeným ochodům- Zodpovídat za obchodní výsledky, za plnění osobních plánů a za kvalitu poskytovaných služeb
Co nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti - Motivující platové ohodnocení + bonusy- Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, cafeterie, sick days)- Možnost dalšího vzdělávání a práce v profesionálním týmu
Jaké máme požadavky:
- Zkušenosti v oblasti poskytování služeb a prodeje podmínkou - Znalost AJ výhodou- Znalost, čtení z účetních výkazů podmínkou- Organizační, komunikační a prodejní dovednosti- Týmová spolupráce, flexibilita, zodpovědnost
Pokud Vás nabídka zaujala, své životopisy nám zasílejte na email: eva.pechova@adecco.com