Technolog s AJ - ZLÍNSKÝ KRAJ

Pracovní místo ( Technolog s AJ - ZLÍNSKÝ KRAJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se podílet na zavádění a vývoji nových technologií? Orientujete ve výrobních procesech? Hledáte stabilní a perspektivní společnost, která Vám umožní růst jak osobnostně, tak kariérně?
Potom čtěte dál!

Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáty na pozici:
TECHNOLOG S AJ - ZLÍNSKÝ KRAJ

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
· Zabezpečení konstrukční a technologické připravenosti výroby
· Optimalizace technologických procesů
· Vývoj a zavádění moderních technologií do procesu výroby
· Stanovování technologických postupů
· Rozvoj a podpora operátorů
· Úzká spolupráce s konstrukčním úsekem

Co požadujeme?
· Vysokoškolské případně středoškolské vzdělání strojírenského nebo technického směru
· Znalost AJ na komunikativní úrovni
· Časová flexibilita
· Velmi dobré komunikační schopnosti
· Zodpovědnost a spolehlivost
· Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?
· Velmi dobré platové ohodnocení a roční bonusy
· Stabilní zaměstnání na HPP a práci v příjemném prostředí
· Zkušenost pracovat s nejmodernějšími postupy ve výrobě
· Získání cenných zkušeností v mezinárodní strojírenské společnosti
· Profesní rozvoj, možnost seberealizace a firemní vzdělávání
· Práce s unikátním strojním vybavením
· Firemní stravování
· 5 týden dovolené
· Místo pracoviště: Zlínský kraj – na dojezd od Zlína
· Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi životopis na dominik.polak“zavináč“adecco.com nebo mě kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724