INŽENÝR KVALITY

Pracovní místo ( INŽENÝR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímáte se o automobilový průmysl?
Máte zkušenosti v oblasti kvality, komunikujete aktivně v anglickém jazyce a chcete se ve svém oboru i nadále zdokonalovat?

Příležitost v mezinárodní společnosti na pozici:

INŽENÝR KVALITY – NÁSTUP IHNED (30.000 Kč)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zodpovědnost za stanovení opatření s cílem splnit požadované parametry jakosti
· Analýza kontrolních plánu, stanovení dalších kroků a systém měření
· Zodpovědnost za výstupní kontrolu a zkoušení
· Zodpovědnost za zlepšování výrobních procesů a kvality produktového portfolia
· Interní a dodavatelské audity
· Komunikace se zákazníky, dodavateli a výrobou

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání – technického směru
· Praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
· Znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
· Znalost norem (ISO/TS, VDA) a systémů kvality
· Samostatnost, komunikativnost, organizačné schopnosti, technické myšlení
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Zajímavé finanční ohodnocení
· Zaměstnání v stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti
· Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
· Firemní benefity (finanční bonusy, stravenky, …)
· Místo pracoviště: Olomouc
· Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děku