JUNIOR MISTR VÝROBY V AUTOMOTIVE - OKR. BŘECLAV!

Pracovní místo ( JUNIOR MISTR VÝROBY V AUTOMOTIVE - OKR. BŘECLAV! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte vystudovanou VŠ a chcete nastartovat svou kariéru na pozici Mistra v automotive společnosti? Hledáte novou pracovní příležitost v okrese Břeclav? Jste komunikativní a samostatní? V případě, že ano, pak hledáme právě Vás!

Velmi úspěšná společnosti působící v oblasti automotive, přijme do svého týmu zkušeného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

* kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu
* vedení evidence pracovní směny, plánování směn
* kontrola a dodržování pracovních a technologických procesů
* dohlížení na bezpečnost a zdravotní nezávadnost práce
* práce v jednosměnném provozu!

Požadujeme:

* VŠ vzdělání technického zaměření PODMÍNKOU
* znalost AJ velkou výhodou
* praxe ve vedení a motivování podřízených VÝHODOU
* znalost práce na PC
* výborné komunikační a organizační schopnosti
* samostatnost a flexibilita

Nabízíme:

* velmi dobré mzdové ohodnocení
* zázemí silné mezinárodní společnosti
* možnost kariérního růstu
* odborné a jazykové vzdělávání
* závodní stravování
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* místo pracoviště: jižně od Brna (okres Břeclav)

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis V ČESKÉ I ANGLICKÉ VERZI VE WORDU na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024.
Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Velice děkujeme za pochopení.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a