Strojník, až 23.000 Kč

  • Dubí

Pracovní místo ( Strojník, až 23.000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou obalového skla, hledáme vhodné uchazeče na pozici STROJNÍK.

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Nové Sedlo
- nástupní mzda až 23 000 Kč
- roční bonus, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, flexi passy v hodnotě 7200 Kč
- kmenový stav
- vhodné pro muže, vhodné i pro absolventy
- NEPŘETRŽITÝ provoz
- možnost přesčasů
- dovolená 25 dnů

Náplň práce:
- kontrola a údržba automatů
- kontrola strojů a jiného vybavení
- zaznamenávání údajů do informačního systému

Požadujeme:
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, pozornost a soustředění
- dodržování BOZP
- dobrá pracovní morálka a pracovní návyky
- ochota pracovat v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

Kontakt:
- Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com )