Výrobní dělník

Pracovní místo ( Výrobní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zavedená výrobní společnost v Trutnově hledá pracovníky do svých řad na pozici:
PRACOVNÍK VE VÝROBĚ

Nabízíme:
- Měsíční výdělek až 20.000 Kč
- Motivační bonus až 4.000 Kč/měsíc
- Výkonnostní bonus 500 Kč/měsíc
- pololetní bonus za docházku až 6.000 Kč
- roční bonus za beznemocnost až 2.000 Kč
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené

Požadujeme:
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Spolehlivost

Náplň práce:
- Manuální činnost ve výrobě – kompletace dílů, opracovávání výrobků, kontrola hotových produktů
- Nepřetržitý provoz: 11 h směny (6-18 hod, 18 – 6 hod) – směny dle kalendáře známy dopředu (krátký/dlouhý týden)
- Nástup možný: IHNED
- Místo výkonu práce: TRUTNOV
- Vhodné i pro dojíždějící

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete svůj životopis na sarka.jebava@adecco.com nebo volejte na 725 808 049.