Vedoucí skladu - elektro

Pracovní místo ( Vedoucí skladu - elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* samostatné vedení a koordinace skladu (příjem a expedice)
* řízení, motivace a hodnocení pracovníků skladu, přidělování úkolů dle operativního plánu
* spolupráce s výrobou
* zajištění pořádku a kázně a přidělování práce podřízeným
* zajištění vychystávání expedic dle stanovených
* optimalizace procesů

Požadujeme:
* SŠ s maturitou (ideálně strojírenská výroba, logistika)
* komunikativní znalost německého jazyka
* praxe v logistice
* zkušenosti s vedením týmu výhodou
* samostatnost, flexibilita, dobré komunikační a řídící schopnosti

Nabízíme:
*Práci ve stabilní společnosti
*Smluvní mzdu
*Bohatý benefitní program