Fyzioterapeut

Pracovní místo ( Fyzioterapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro známou společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici FYZIOTERAPEUT/KA:

Nabízíme:

- měsíční výdělek 23 000 - 35 000 Kč dle dosažené kvalifikace, praxe a znalostí

- práce na 1 směnu (7: 00 - 15: 30 nebo dle domluvy), přesčasy hrazené

- závodní stravování

- pololetní a roční odměny

- oblečení

- hrazené vzdělávání a odborné kurzy

- ubytování (po předchozí domluvě)

- hlavní pracovní poměr, příp. zkrácený úvazek

- zázemí stabilní společnosti

- nástup možný IHNED

Náplň práce:

- poskytování individuálních a skupinových terapií (NEprovádí masáže)

- aplikace fyzikální terapie (např. elektroléčba)

- klienti dochází přímo k fyzioterapeutovi

- místo výkonu práce: LÁZNĚ BĚLOHRAD

Požadujeme:

- odbornou způsobilost k vykonávání povolání fyzioterapeuta

- osobní, milý přístup

- komunikativnost

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete svůj životopis na sarka.jebava@adecco.com nebo volejte na 725 808 049.