Project Manager

Pracovní místo ( Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Semily hledáme vhodné kandidáty na pozici Product Manager.

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně metalurgické obory
- Zkušenost s product managementem velkou výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- Základní znalost norem řady ISO/TS 16 949
- Ochota cestovat, samostatnost, flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- Podpora obchodního týmu při získávání nových klientů a péče o stávající klienty
- Samostatné jednání se zákazníkem, poradenství ohledně vlastností, aplikace a použitelnosti výrobků
- Těsná spolupráce s výrobou a vývojem
- Posuzování plánovaných změn ve výrobě
- Úpravy ve výkresové dokumentaci a její schvalování
- Návrhy nových výrobků spolu s projektovými týmy + návrhy pro zvyšování kvality/snížení nákladů
- Spolupráce s oddělením kvality, spoluúčast při 8D reportu
- Monitoring trhu, konkurenční analýzy
- Spolupráce při školení zákazníků i zaměstnanců

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti
- Atraktivní finanční ohodnocení
- Zaškolení v zahraničí
- Nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com , tel. +420 724 611 62

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměs