EHS Manager

Pracovní místo ( EHS Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Trutnov, hledáme vhodné kandidáty na pozici EHS Manager.

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, technický směr výhodou
- Praxe v BOZP a ekologii ve výrobní společnosti podmínkou min. 2 roky
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Znalost norem OHSAS 18001 a ISO 14001 podmínkou
- Osoba odborně způsobilá v PO / Technik PO výhodou
- Silné komunikační schopnosti, důslednost, pečlivost, týmová spolupráce
- Samostatnost, flexibilita

Náplň práce:

- Navrhování a řízení procesů spojených s tvorbou systémů řízení BOZP ve společnosti, ergonomie, BBS, krytování strojů apod.
- Provádění auditů EHS dle ISO 14001 a OHSAS 18001
- Seznamování zaměstnavatele s povinnostmi v oblasti BOZP vyplývajícími z právních a ostatních předpisů nebo technických norem
- Řízení procesu identifikace a hodnocení rizik
- Provádění analýz pracovní úrazovosti, nehodovosti a nemocí z povolání, navrhování opatření, hlášení nehod do centrály společnosti
- Školení zaměstnanců
- Komunikace se závody v zahraničí

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Atraktivní bonusový systém (13. plat, týden dovolené navíc, program zaměstnaneckých výhod, systém firemního vzdělávání, jazykové vzdělávání)

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com , tel. +420 724 611 628.

Poskytnutím