Vedoucí podpory oddělení IS

Pracovní místo ( Vedoucí podpory oddělení IS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici:

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání – IT zaměření
- zkušenosti s vedením týmu IT
- aktivní znalost anglického jazyka
- praxe min. 2 roky z oblasti IT – zejména zkušenosti se správou a vývojem IS
- organizační a komunikační schopnosti

Náplň práce
- správa svěřených IS (STAR, MAX, SGE)
- koordinace činností v rámci týmu IS
- práce na IT projektech
- správa chyb, požadavků a změn včetně specifikace a testování
- řízení týmu IS zejména kontrolní, personální a finanční oblasti
- řízení spolupráce s interními zákazníky a externími dodavateli

Nabízíme
- práci v úspěšné nadnárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- odborná technická školení
- jazykové vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- další benefity

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html