MARKETINGOVÝ MANAŽER

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ MANAŽER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se připojit k týmu, kde budete mít prostor pro realizaci vlastních nápadů a zároveň mít možnost se profesně se rozvíjet?
Pak jste ten pravý nebo ta pravá! Staňte se marketingovým manažerem v silné a stabilní české společnosti, která je leaderem na trhu ve svém odvětví.
MARKETINGOVÝ MANAŽER – OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Co budete dělat:
- Dohled nad on-line marketingovými nástroji a aktivitami
- Komunikace napříč marketingovým oddělením a dohled nad kooperací oddělení
- Monitorování propagace firem ve stejném oboru
- Návrhy a příprava propagačních materiálů
- Příprava a zajištění propagačních akcí
- Komunikace s reklamními agenturami
Co požadujeme:
- Vysokoškolák se vzděláním ideálně v oboru marketing
- Nadšenec, který žije marketingem a má chuť se realizovat
- Orientujete se v SEO a PPC
- Máte prokazatelné zkušenost se správou webu
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Ovládáte práci v Adobe Photoshop nebo CorelDraw
- Máte ŘP sk. B
Co nabízíme:
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Možnost vlastní seberealizace a získání cenných zkušenosti
- Práci na HPP a zázemí silné české společnosti
- Stravenky
- Originální firemní kultura a firemní večírky
- Vouchery na wellness
- Slevy na mobilní tarif a internet
- Místo práce: okres Uherské Hradiště
- Nástup možný ihned
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi životopis na dominik.polak“zavináč“adecco.com nebo mě kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605 a zajistěte si místo na výběrovém řízen