Operátor CNC stroje od 24.000 Kč

  • Dobřany

Pracovní místo ( Operátor CNC stroje od 24.000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, menší společnost zabývající se výrobou drobných komponentů ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR CNC STROJE.

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- nástupní mzda 24.000 Kč + zákonné příplatky + příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod. + bonus za výkon
- místo výkonu práce: DOBŘANY
- malá společnost (na směně cca 20 pracovníků)
- stravenky 90 Kč
- možnost objednání jídla, potravinový automat
- 3 směnný provoz
- 25 dní dovolená
- 13. plat
- nástup do kmenového stavu

Náplň práce:
- obsluha CNC obráběcích strojů
- dohled na správné zacházení s výrobním zařízením a nářadím, údržba strojů dle plánu údržby
- zakládání a odebírání obrobků
- provádění korekcí výrobního procesu
- výroba dílů dle předané výkresové dokumentace
- kontrola vyrobených dílů dle výkresové dokumentace
- výměna nástrojů v obráběcích strojích před jejich otupením
- odpovědnost za kvalitu odevzdaných výrobků

Požadujeme:
- zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů (převážně soustruh)
- čtení technických výkresů
- znalost měření ve strojírenské výrobě
- zkušenost s měřidly
- nabídka vhodná i pro absolventy
- zodpovědný přístup, zručnost, spolehlivost

Kontakt:
- Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com )