Technik kvality

Pracovní místo ( Technik kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Představení společnosti:
Personální agentura Adecco, hledá pro svého klienta, renomovanou výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku do oddělení kvality. |Better work -> Better life|

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření výhodou
- znalost systému kvality jakosti ISO 9001
- zkušenosti s prováděním interních a externích auditů, znalost metrologie
- čtení technických výkresů, dobré technické znalosti
- míně pokročilá znalost NJ či AJ

Pracovní náplň:
- správa systému jakosti dle ISO 9001
- provádění interních auditů
- provádění externích auditů
- správa měřidel podléhajících certifikaci
- zpracování reklamacích a jejich vyhodnocování
- sledování poruchovosti strojů
- sledování a vyhodnocování zmetkovitosti
- občasná výpomoc s kontrolou kvality aktuálně běžící výroby
- provádění školení zaměstnanců v oblasti kvality jakosti

Nabízíme:
- práce na HPP v mezinárodní stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Jazykové kurzy
- 13. plat

V případě zájmu reagujte prosím na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.