INŽENÝR KVALITY

Pracovní místo ( INŽENÝR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti kvality a chcete si je i nadále zdokonalovat?

Nadnárodní společnost v oblasti průmyslové automatizaces dlouhodobou tradicí, která si zakládá na spokojenosti svých zákazníků, dbá o osobní i profesní růst svých zaměstnanců a hlavně se snaží držet krok s dynamicky se rozvíjejícím trendem ve výrobě, hledá kandidáta na pozici:

TECHNIK KVALITY - STROJÍRENSTVÍ (OD 25.000,- Kč)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zodpovědnost za provádění procesních kontrol výrobků
· Sledování kvality výroby
· Analýza neshod ve výrobě a nastavení nápravných opatření
· Zpracování návrhů změn na základě analýz, měření a výsledků auditů
· Zajištění kvality dodaného materiálu s cílem zvýšení efektivní produkce
· Spolupráce s dalšími odděleními ve výrobě
· Vedení příslušní dokumentace

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání – strojírenské
· Praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
· Zkušenost s interním auditem systému kvality
· Znalost norem kvality
· Znalost technické dokumentace a materiálů
· Znalost anglického jazyka VÝHODOU
· Samostatnost, komunikativnost, organizačné schopnosti, flexibilita
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Moderní pracovní prostředí
· Práce v profesionálním a přátelském kolektivu v stabilní společnosti
· Osobní přístup k zaměstnancům
· Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
· Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele – příspěvek na stravování
· Permanentky na sport
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
· Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve wor