VÝROBNÍ ŘEDITEL s AJ (AUTOMOTIVE)

Pracovní místo ( VÝROBNÍ ŘEDITEL s AJ (AUTOMOTIVE) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta působící v automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici ŘEDITELE VÝROBY.
Jste manažer, který má bohaté zkušeností s vedením týmu o více jak 200 podřízených? Máte zkušenosti z automotive, jste tahoun a jste zvyklý vzít na sebe zodpovědnost celé výroby a jejího plánování a hovoříte anglicky? Pokud jste manažerský typ, systematický, rozhodný a aktivní, pak jste idálním kandidátem! Reagujte zasláním svého CV ještě dnes!

Pracovní náplň:

• Řízení výrobního závodu
• Vedení výrobního týmu při zavádění nových projektů (více jak 200 zaměstnanců)
• Tvorba dlouhodobých plánů (kapacity, stroje aj.)
• Rozvoj a budování týmu
• Reporting a prezentace výsledků výroby

Požadujeme:

• SŠ/VŠ – obor strojírenství, elektrotechnika
• Praxe na obdobné pozici min. 5 let v automotive
• Manažerské zkušenosti PODMÍNKOU
• AJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU, NJ výhodou
• Logické myšlení, systematičnost a výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

• Velmi zajímavé a motivující mzdové ohodnocení
• Roční bonus
• Služební auto k soukromým účelům
• Zázemí stabilní a silné společnosti s dlouholetou tradicí
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Penzijní připojištění, životní pojištění
• Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis V ČESKÉ I CIZOJAZYČNÉ VERZI VE WORDU na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024.
Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost