Letní brigáda v supermarketu

Pracovní místo ( Letní brigáda v supermarketu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte si brigádu na prázdniny? Pracujte pro známou síť supermarketů za super peníze!
Nabízíme lokality: Příbor, Velká Bystřice,Šternberk,Opava,Odry,Kopřivnice,Jablunkov,Studénka,Bruntál,Rýmařov,Vrbno pod Pradědem,Šumperk
Náplň práce:
- práce na pokladně
- doplňování zboží do regálů
- úklid prodejny

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení 85 Kč/hod
- práci na smlouvu
- zajímavou brigádu na letní prázdniny

Požadujeme:
- potravinářský průkaz nutný!
- zkušeností s prací na kase velkou výhodou
- zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- chuť do práce
- 18 let

Co je potřeba udělat?
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis. Do předmětu uvádějte přesný název pozice.

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
KONZULTANT: Nela Koudelková, Tel.: 724611609

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html