Programátor robotů

Pracovní místo ( Programátor robotů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Semily hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor robotů.

Požadujeme:

- Ukončené USO/VŠ vzdělání v oboru elektro
- Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Znalost anglického jazyka výhodou
- Vyhláška 50 min. § 6 podmínkou
- Znalost programování PLC, STEP 7, Win CC, BaR podmínkou
- Znalost programování robotů ABB, SEPRO výhodou
- Ochota pracovat na 2 směny (ranní, odpolední)
- Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- Identifikace poruch strojního cyklu strojů a zařízení
- Operativní odstranění závad na výrobním zařízení
- Úpravy řídících programů, programování robotů, zaškolení seřizovačů a elektroniků
- Zálohování programů a receptur
- Specifikace náhradních dílů a jejich počtů
- Spolupráce při přejímkách nových strojů a zařízení
- Spolupráce s oddělením technologie při změnách a úpravách strojů a zařízení

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Atraktivní finanční ohodnocení
- Nástup možný ihned
- Propracovaný systém benefitů (týden dovolené navíc, Cafeteria, příspěvky na stravování, příspěvky na masáže, apod.)

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com , tel. +420 724 611 628.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů n