Elektromechanik

Pracovní místo ( Elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Mladá Boleslav hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik.

Požadujeme:

- Ukončené SOU/SŠ v oboru elektro
- Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Vyhláška 50 min. § 6 podmínkou
- Průkaz VZV, vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
- Zodpovědnost, samostatnost, ochota pracovat na směny

Náplň práce:

- Zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a zařízení
- Identifikace závad na výrobních strojích a jejich náprava
- Preventivní prohlídky výrobních zařízení
- Zodpovědnost za příslušnou dokumentaci

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Atraktivní finanční ohodnocení
- Nástup možný ihned
- Propracovaný systém benefitů (týden dovolené navíc, Cafeteria, příspěvky na masáže, apod.)

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com , tel. +420 724 611 628.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html