Finanční účetní s NJ

Pracovní místo ( Finanční účetní s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

· Vedení agendy majetku – správa, odpisy
· Účtování dodavatelských faktur
· Evidence pohledávek a závazků a jejich zpracování
· Příprava na finanční audity
· Spolupráce s oddělením controllingu
· Denní práce v systému SAP
· Komunikace se zahraničními partnery společnosti

Požadujeme:

· min. SŠ vzdělání
· praxi 2 roky na stejné či obdobné pozici
· znalost německého nebo anglického jazyka
· výborné analytické dovednosti
· pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

odpovídající finanční ohodnocení zaměstnanecké benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, týden dovolené navíc) moderní pracovní prostředí možnost napracovat si hodiny velký prostor pro vlastní seberealizaci další vzdělávání a individuální rozvoj kreativní práci ve stabilní nadnárodní společnosti spolupráce s kolegy z Německa – aktivní využívání cizího jazyka CV zašlete na martin.mudra@adecco.com