ACCOUNT MANAGER / KEY ACCOUNT MANAGER

Pracovní místo ( ACCOUNT MANAGER / KEY ACCOUNT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nehledáme toho nejlepšího, ale toho nejvhodnějšího!

Pokud máte obchodního ducha, dokážete rychle převést nové poznatky do praxe a vhodně prezentovat produkty a služby firmy zákazníkům, tak nám zašlete Váš životopis.

Mezinárodní firma, působící v 34 zemích, orientovaná na svůj cíl vytvářet co nejlepší řešení pro své zákazníky, hledá právě Vás – ambiciózního, cílevědomého a aktivního kandidáta na pozici:

SPECIALIZOVANÝ PRODEJCE PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU (OLOMOUCKÝ KRAJ)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vyhledávání nových obchodních příležitostí
· Péče o portfolio stávajících klientů
· Prezentace firmy a jejich produktů u zákazníka
· Vyjednávání obchodních podmínek - analýza potřeb zákazníka, cenotvorba a hledání vhodných řešení pro zákazníky
· Marketingové aktivity a orientace v průzkumech
· Vedení příslušné dokumentace

POŽADUJEME:

· Min. SŠ vzdělání
· Zkušenosti z obchodní pozice PODMÍNKOU
· Aktivní znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
· Technické myšlení VÝHODOU
· Dobrá znalost MS Office
· Proaktivní přístup k práci, orientace na cíl a výsledky
· Flexibilita, dobré organizačné schopnosti
· Schopnost obchodního vyjednávání a perfektní prezentační dovednosti
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení
· Služební automobil, mobil, notebook - i pro soukromé účely
· Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
· Pravidelné porady a vzájemná podpora
· Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele
· Práce v přátelském kolektivu
· Místo pracoviště: Olomoucký kraj
· Nástup: Ihned

V případě záj