Pracovník technické podpory

Pracovní místo ( Pracovník technické podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví tě moderní technologie? Umíš si poradit a rád(a) čelíš novým výzvám? Tak hledáme právě tebe!

Co nabízíme?

• stabilní práci na HPP pro nadnárodní společnost s 19letou tradicí
• různorodou práci na zajímavých projektech
• nejlepší zaškolení v oboru
• velmi atraktivní pracovní a moderní prostředí
• průměrný plat 22-24.000 Kč (fix 19.000 Kč +5.000 Kč bonus/měsíc)
• + navýšení platu na senior pozici

Co bude tvou náplní práce?

• • vyřizovat pouze PŘÍCHOZÍ hovory + emailové dotazy klientů
• pracovat na našem TOP PROJEKTU SAMSUNG
• pomáhat klientům s výběrem produktů a jejich následným nastavením
• administrativní činnost, nabídka a prodej dalších produktů
• směny PO–PÁ – vždy pouze 8 hod, postupné nástupy na směny dle rozpisu v intervalu 8: 00-20: 00 hod (kdy jdete na směnu víte vždy dopředu)
• 2x do měsíce práce 1 den o víkendu

Co od tebe požadujeme?

• radost z komunikace s lidmi
• projev bez řečových vad
• umět najít řešení, schopnost vyjednávat
• znalost AJ – mírně pokročilá pro základní orientaci v návodech
• uživatelská znalost práce na PC, technické myšlení
• pozitivní přístup k životu

Zaujala tě naše nabídka? Chceš se dozvědět víc? Pošli svůj životopis na sarka.jebava@adecco.com a dozvíš se víc!