Obchodní zástupce

  • Praha 1

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro start-up společnost, která se specializuje na navrhování a výrobu pánských obleků, košil a dalších doplňků, hledáme energického a nadšeného kandidáta/ku na pozici:

Obchodní zástupce/kyně

Náplň práce

- vyhledávání nových obchodních partnerů a klientů

- péče o stávající klienty

- účast na různých společenských akcích

- sledování situace na trhu a vyhledávání nových příležitostí

Požadavky

- energická a motivovaná osobnost

- zkušenost s obchodní činností, akvizicemi

- vlastní portfolio klientů velkou výhodou

- výborné komunikační dovednosti

- angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

- možnost podílet se na úspěšném a jedinečném projektu

- kvalitní zaškolení

- práce v příjemném kolektivu kreativních lidí v centru Prahy

- flexibilní pracovní dobu

- práci na ŽL

V případě Vašeho zájmu prosím posílejte Vaše CV s fotografií na lucie.moudrikova@adecco.com