ROBOTIK/ELEKTRONIK

Pracovní místo ( ROBOTIK/ELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- praxe min. 3 roky na obdobné pozici
- pokročilá znalost programování robotů
- znalost Simatic 7, znalost výrobní elektroniky a robotiky
- vyhláška. 50/78 Sb., § 6 výhodou
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Pracovní náplň:
- diagnostika a odstraňování závad řídících systémů PLC, NC strojů
- zprovozňování, programování a servis nových průmyslových výrobních zařízení
- testování a optimalizace chodu zařízení
- zaškolování pracovníků obsluhy a údržby
- vedení týmu seřizovačů

Nabízíme:
- zázemí stabilní perspektivní společnosti
- odborný růst
- adekvátní finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- podpora dalšího odborného růstu
- zaměstnanecké výhody
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html