Obchodně – technický zástupce

Pracovní místo ( Obchodně – technický zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rádi se učíte nové věci a své poznatky využíváte v praxi?
Láká Vás obchodní pozice, kde byste měli pružní pracovní dobu a možnost home office?
Jste aktivní a inspirují Vás dobré výsledky v prodeji?

Společnost s vlastní firemní kulturou hledá do svého týmu zajímavého kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ KONZULTANT VE STAVEBNICTVÍ (OLOMOUCKÝ KRAJ)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Péče o portfolio stávajících klientů
· Aktivní vyhledávání nových zákazníků (tvorba obchodních nabídek, řešení potřeb zákazníka a hledání vhodných možností)
· Prezentace firmy a jejich projektů u zákazníka
· Pravidelná komunikace se zákazníky
· Marketingové aktivity a orientace v průzkumech
· Vedení příslušné dokumentace

POŽADUJEME:

· Minimálně středoškolské vzdělání
· Zkušenosti z obchodní pozice VÝHODOU
· Vyjednávací a prezentační schopnosti
· Orientace na cíl a výborné výsledky, tah na branku, týmový hráč
· Organizačné schopnosti - dodržování časového harmonogramu
· Ochota vzdělávat se
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Pružná pracovní doba
· Možnost home office
· Služební automobil (i na soukromé účely), mobil, notebook
· Školící program, vzdělávací kurzy
· Pravidelné porady a vzájemná podpora
· Práce v přátelském týmu
· Místo pracoviště: Olomoucký kraj
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo : +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byl