Junior Team Leader - Obrábění kovů

Pracovní místo ( Junior Team Leader - Obrábění kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem o práci v stabilní mezinárodní společnosti, která je zárukou stability?
Mezinárodní strojírenská výrobní společnost hledá šikovného kandidáta na pozici:

OBRÁBĚČ KOVŮ – JUNIOR MISTR VÝROBY – OKRES PELHŘIMOV
Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení
- Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec)
- Zajímavou práci v mezinárodní společnosti na dobu neurčitou
- Podpora šikovných zaměstnanců v kariérním růstu
- Stravenky
- Týden dovolené navíc
- 2 směnný pracovní režim
- Nástup možný ihned případně dle dohody
- Místo pracoviště je Humpolec

Požadujeme:
- Zkušenosti v obrábění minimálně 2 roky
- SOU nebo SŠ vzdělání strojírenského zaměření
- Orientace v technických výkresech a materiálech
- Samostatný a pečlivý přístup, komunikativnost

Náplň práce:
- Obsluha kotoučové a pásové pily na kov, vrtačky, strojní frézky a excentrického lisu
- Zpracování kovových profilů
- Kontrola výrobního procesu a kvality práce
- Příprava podle technické dokumentace
- Dohled nad spolupracovníky
- Přidělování práce na denní bázi