Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- praktická znalost mzdového účetnictví
- orientace v ZP a legislativě pracovně-právních vztahů
- znalost mzdového programu VEMA výhodou
- alespoň 3 roky zkušenosti na pozici mzdové účetní
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- MS Office, ŘP sk. B
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalita

Náplň práce:

- spolupráce při zpracování mzdové a personální agendy zaměstnanců
- zpracování mezd ve mzdovém programu VEMA
- udržování osobních spisů a databáze zaměstnanců
- příprava a evidence dokumentů pro svěřenou oblast, kontrola docházkového systému

Nabízíme:

- práci v silné mezinárodní prosperující společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- práci v novém moderním prostředí
- 13. plat
- týden dovolené navíc
- možnost závodního stravování
- možnost profesního a osobního růstu
- další bonusy a výhody
- nástup ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to t