Strategický nákupčí

Pracovní místo ( Strategický nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v okrese Náchod, hledáme vhodné kandidáty na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru
- 5 let praxe v nákupu
- aktivní znalost AJ slovem i písmem
- znalost SAP/R3 výhodou, MS Office
- znalost nákupních procesů
- vyjednávací a analytické schopnosti
- ŘP sk. B

Náplň práce:

- zavádění nových dodavatelských zdrojů
- příprava, vyjednávání a uzavírání rámců pro kontrakty
- poskytování konzultací a asistence technickému oddělení
- hodnocení a audity (spojeno s cestováním)
- vytváření logistických konceptů
- optimalizace dodavatelských podmínek
- participace na mezinárodních projektech

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání
- odpovídající platové ohodnocení, benefity (příspěvek na dojíždění, stravování, penzijní a životní pojištění), týden dovolené nad rámec zákona
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje (odborné a jazykové kurzy)
- zázemí stabilní rozvíjející se společnosti

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy