Manažer vývoje, výzkumu a technické podpory

Pracovní místo ( Manažer vývoje, výzkumu a technické podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v okrese Jičín, hledáme vhodné kandidáty na pozici MANAŽER/KA VÝVOJE, VÝZKUMU A TECHNICKÉ PODPORY.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického a strojního zaměření
- Praxe ve vývoji min. 3 roky (výhodou zkušenost s vývojem elektrických pasivních prvků)
- Aktivní NJ nebo AJ podmínkou (oba jazyky výhodou)
- Základní znalost normy ISO 9001: 2000, znalost norem a standardů platných v oboru elektrotechniky a strojírenství
- Dobrá znalost práce v MS Office aplikacích (výhodou znalost systému Navision)
- Manažerské schopnosti, vůdčí schopnosti organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť a aktivní snaha se neustále vzdělávat
- ŘP sk. B, ochota občasných služebních cest

Náplň práce:

- Řízení všech procesů souvisejících s výzkumem, vývojem a kvalitou
- Zajištění neustálého zlepšování těchto procesů
- Technickou podporu prodeje a výroby
- Koordinuje procesy týkající se vývoje, výzkumu, kvality
- Plánuje ve spolupráci s představenstvem politiku týkající se výzkumu a vývoje a dohlíží na její naplňování
- Řídí a vede tým vývojového oddělení
- Řídí a kontroluje vývojové projekty a projekty zaměřené na snižování nákladů.
- Zodpovídá za oblast vývoje nových typů kondenzátorů, které vyžadují nové části, součásti, materiály nebo změny pracovního postupu.
- Provádí návrhy a kalkulace nových typů kondenzátorů dle požadavků zákazníků.
- Provádí příp. se účastní zákaznických a dodav