Seřizovač gumárenských lisů

Pracovní místo ( Seřizovač gumárenských lisů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme šikovné a spolehlivé zaměstnance na dlouhodobou spolupráci do výrobní společnosti v Opatovicích nad Labem.
Nabízená pozice: SEŘIZOVAČ
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: OPATOVICE NAD LABEM

Nabízíme:
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu
- Bonusy až 20 % dle výkonu po zkušební době
- Příplatek za práci v noci 20 Kč/hod, ostatní příplatky dle zákona
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek (55 %) na stravování v závodní jídelně
- Příspěvek na dopravu ve výši až 3000 Kč/měsíc dle dojezdové vzdálenosti
- Práci ve kmenovém stavu
- Přátelské rodinné prostředí

Náplň práce:
- seřizování strojů (zaučíme)
- 3 směny – (6-14, 14-22, 22-6 hod)

Požadujeme:
- Minimálně SOU
- Aktivní přístup k práci

V případě zájmu zasílejte své životopisy na sarka.jebava@adecco.com nebo volejte 725 808 049.