CNC - frézař

Pracovní místo ( CNC - frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CNC obsluha

Šance pro CNC operátory – od 140Kč/hod
Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici operátora CNC. Pokud se zajímáte o tuto oblast či máte zkušenosti s obsluhou či seřizováním CNC nebo jen přemýšlíte o změně pracovního místa – napište.
Náplň práce:
- práce s CNC – frézy,
- Kusová výroba – ideálně praxe z výroby
- běžná údržba příslušného vybavení, seřízení strojů, obrábění kovů
- průběžné zapisování dat do systému + vyhotovení měřících protokolů
- čtení technické dokumentace – nutná výborná znalost!
Požadujeme:
- SŠ technického směru nebo vyučení s praxí v oboru
- praxi na obdobné pozici výhodou – možnost i pro absolventy
- spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
- Znalost čtení technické dokumentace
Nabízíme:
- možnost profesního růstu – adaptační proces během zaškolování
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- Osobní jednání – rodinná atmosféra firmy – KUSOVÁ VÝROBA

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: nela.koudelkova@adecco.com
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html