Technolog - CNC obrábění

Pracovní místo ( Technolog - CNC obrábění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti na pozici Technologa?
Znáte problematiku CNC strojů?
Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
koordinace sériové výroby programování CNC strojů zavádění nových či transferovaných zařízení a procesů sledování měřítek produktivity spolupráce v projektových týmech při zavádění nových projektů komunikace s dodavateli strojů - jejich příprava na výrobu Požadujeme:
SŠ / VŠ vzdělání zkušenost s CNC obráběním podmínkou komunikativní znalost anglického jazyka zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky orientace v technické dokumentaci znalost standardů kvality Nabízíme:
zajímavou práci v nadnárodní společnosti rozvoj, stabilitu a jistotu moderní pracovní prostředí, motivující systém odměňování a benefitů širokou škálu firemních benefitů pracovní místo v Královehradeckém kraji Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html