PROCESS ENGINEER

Pracovní místo ( PROCESS ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost v okrese Trutnov hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Požadujeme: - VŠ vzdělání technického směru
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- orientace v materiálech a jejich vlastnostech
- znalost norem ISO 9001, QS 9001, ISO/TS 16949
- praxi s vedením projektů v oblasti sériové výroby a s novými náběhy
- zkušenosti v automotive výhodou
- pečlivost, organizační a komunikativní dovednosti

Vašimi úkoly bude:
- podpora sériové výroby, implementace vhodných montážních a zkušebních postupů
- podpora předvývojových, akvizičních a prototypových fází projektů
- podpora volby materiálů a výrobních zařízení
- řízení experimentů, shromažďování, vyhodnocování a distribuce jejich data
- úzká spolupráce s externími institucemi a dodavateli

Nabízíme:
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- motivující systém odměňování
- program zaměstnaneckých výhod
- odpovídající platové ohodnocení

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete ihned Váš životopis na petra.vitova@adecco.com ; tel: 725 562 671.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html