Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Očekáváme :
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe min. 2 roky
- znalost zpracovávání docházek pro všechny typy směn
- znalost práce s PC - MS Office
- spolehlivost, samostatnost, důslednost a pečlivost
- znalost ERP systému IFS výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou

Popis práce :
- komplexní vedení mzdového účetnictví, reporting mzdových nákladů
- provádění ročního zúčtování zaměstnanců
- generování podkladů pro včasné odvody mezd, sociálního, zdravotního pojištění
- provádění přihlášek a odhlášek zaměstnanců ke správě soc. zabezpečení a zdrav. pojišťovnám
- zajišťování agendy spojené s podáváním evidenčních listů důchodového pojištění

Nabízíme:
- prostředí stabilní zahraniční společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- široká škála firemních benefitů
- prostředí firmy s perspektivou a jistotou pro své zaměstnance
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html