ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Požadujeme:
- min. SOU vzdělání - elektrotechnické zaměření
- praxe v oboru, nejlépe ve výrobní společnosti
- platná vyhláška 50/1978 Sb. §6
- znalost hydraulických a pneumatických systémů výhodou
- průkazy VZV, jeřábník a vazač výhodou
- zkušenosti s PLC systémy výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- ŘP skupiny B

Náplň práce:
- opravy a nastavení hydraulických a pneumatických obvodů vstřikovacích lisů na plasty
- údržba a opravy podpůrných technologií
- preventivní a prediktivní údržba a odstraňování závad
- vedení dokumentace provedených činností oprav a prevencí
- péče o sklad náhradních dílů pro stroje a zařízení
- spolupráce s dalšími odděleními výroby, logistiky, technologie a nových projektů
- implementace nápravných opatření a zlepšování svých procesů
Nabízíme:
- prostředí rychle se rozvíjející a stabilní zahraniční společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost profesního a osobního růstu
- široká škála firemních benefitů
- prostředí firmy s perspektivou a jistotou pro své zaměstnance
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zpros